Jagoda acai

 dieta dla celebrytów jagody
Jak wiele osób nie słyszało jeszcze o jagoda Acai – owocach z Amazońskiej Puszczy o niesłychanie interesujących właściwościach odchudzających? Stosunkowo niedawne odkrycie tego środka całkowicie zaskoczyło specjalistów od gubienia zbytecznych kilogramów– wiadomość o jagodach acai obiegła świat, docierając niemal do wszystkich zainteresowanych. O tym, że ożywia ona metabolizm, jednocześnie przyspieszając spalanie zbędnego tłuszczu, wiedzą już specjaliści, lekarze, dietetycy, jak i osoby zainteresowane odchudzaniem.
Co jeszcze kryje się pod zagadkową nazwą Acai Berry? Roślina zawiera 18 aminokwasów, 29 kwasów tłuszczowych, 21 pierwiastków śladowych, witaminę B1, B2 oraz B3, witaminę C i E, niacynę, beta karoten, fosfor, kwas nikotynowy, wapń, potas, miedź, cynk oraz fosfor. Wszystkie te pierwiastki sprzyjają zdrowiu i prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu.
Tę roślinę o niesamowitych właściwościach można znaleźć w brazylijskich lasach równikowych. Wyrasta ona na amazońskiej palmie, a cudowne właściwości jej owoców są doskonale znane wśród tamtejszego ludu. Błyskawicznie odkryto, że w prosty sposób pozwala ona na zachowanie młodego wyglądu i zgrabnej sylwetki, a także dobrze wpływa na ogólny stan zdrowia.
Acai Berry 900 to preparat pomagający w pozbyciu się kilogramów, oczyszczający organizm z toksyn, nadający skórze zdrowy i młody wygląd. Udowodniono jego wpływ na znaczące spowolnienie procesów starzenia oraz wzmocnienie wytrzymałości. Preparat poprawia koncentrację, stabilizuje cholesterol na właściwym poziomie. Dodatkowe działanie to ułatwianie zasypiania, wspomaganie układu krążenia, polepszenie sprawności seksualnej i układu immunologicznego (odpornościowego). Preparaty stworzone na bazie tej wyjątkowej rośliny polepszają także jakość widzenia.
 acai berryy 900