iBright wybielanie zębów

Wybielanie zębów.

Zamów teraz iBright

iBright to profesjonalny środek do wybielania zębów. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak szybko i skutecznie wybielić swoje zęby, iBright jest preparatem właśnie dla Ciebie.
 jaka pasta najlepiej wybiela zęby

Na skutek picia kawy, herbaty, soków czy palenia papierosów, a także u osób w starszym wieku czy też po użyciu pewnych medykamentów powstaje nalot na zębach. Co nie znaczy, że nie może być efektem wady wrodzonej. Obojętnie od przyczyn przebarwień, przestały być one już kłopotem. iBright to nader efektywny, bezpieczny i wygodny w użyciu preparat. Badania kliniczne zatwierdziły, że iBright pozwala na wybielenie zębów nawet do 14 odcieni.

IB_1 IB_2

Już w 5 dni Twoje zęby mogą uzyskać jaśniejszy odcień i nowy blask.
To właśnie uśmiechem robimy dobre pierwsze wrażenie. Zwróć uwagę znajomych swoim bielszym uśmiechem. Już dziś możesz dołączyć do ponad 40 000 zadowolonych klientów na całym świecie!

Jak działa iBright?
Atomy tlenu wyzwalane przez składniki zawarte w iBright pobudzają wybielanie przebarwień na zębach. Preparat jest równie aktywny w przypadku rozjaśniania całych łuków zębowych, jednostkowych zębów, jak i fragmentów zęba. Dzięki pionierskiej formule iBright, stosowanie tego preparatu przez 30 do 60 minut dziennie pozwala na uzyskanie takiego samego rezultatu jak w przypadku wielogodzinnego noszenia nakładek.

IB_3 IB_5

Czy iBright jest bezpieczny dla jamy ustnej?
Oparta na Hydrogen Peroxide formuła iBright została dodatkowo uzupełniona o azotan potasu, który łagodzi nadwrażliwość zębów w trakcie wybielania i zwiększa wygodę kuracji. Neutralne pH specyfiku oprócz tego zmniejsza wrażliwość. Innowacyjna receptura czyni wybielanie z iBright szybkie i wygodne.

widok opakowania iBright
SONY DSC SONY DSC

SONY DSC SONY DSC

 

Co wchodzi w skład zestawu iBright?

  • 14 ampułek zawierających 6% Hydrogen Peroxide +KNO3
  • 2 nakładki na łuk zębowy górny do aplikacji żelu
  • 2 nakładki na łuk zębowy dolny
  • Dokładna instrukcja w języku polskim

Jak należy zażywać iBright?
Komplet, który dostaniesz będzie składał się z 14 ampułek z żelem wybielającym oraz nakładek na zęby, pasujących do każdej wielkości łuku zębowego. Reguła stosowania iBright jest bardzo prosta – wystarczy wycisnąć zawartość ampułki na nakładkę, a następnie nałożyć ja na łuk zębowy na 30 minut.

KUP TERAZ iBright

Zamów teraz iBright

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *