iBright białe zęby

 jaka pasta najlepiej wybiela zęby

Team składający się z najlepszych naukowców w sferze medycyny i higieny jamy ustnej przeprowadził szereg testowań w celu opatentowania receptury, która dawałaby maksymalne wyniki. iBright jest owocem wieloletnich badań przewodzonych w celu stworzenia doskonałego specyfiku do wybielania zębów, który zapewni nie tylko efektywność, ale także bezpieczeństwo dla szkliwa. Zaangażowanie naszego wykwalifikowanego zespołu oraz wiele tygodni spędzonych w laboratorium zapewnił naszym pacjentom z całego świata osiągnięcie w bezpieczny i szybki sposób zdrowego i białego uśmiechu.Ceny wybielania zębów w profesjonalnych klinikach dentystycznych są ogromne. Stać więc na tego rodzaju zabieg tylko nieliczne osoby. W takim wypadku wiele osób pyta czym wybielić zęby. W odpowiedzi na to pytanie pojawił się właśnie Ibright. On jest rezultatem połączonych prac badawczych naukowców z różnych kontynentów. Po co wydawać majątek na drogie zabiegi, skoro już dzisiaj wystarczy zaledwie około trzydzieści minut dziennie z żelem wybielającym, by uzyskać najlepszy rezultat. Sposoby wybielania zębów są różnorodne i różnie możemy znosić ich działanie na nasze zęby. W niektórych wypadkach może pojawić się bolesność i niestety schorzenia dziąseł. Ibright jest stu procentowo bezpiecznym preparatem, jakiego to działanie zostało skrupulatnie sprawdzone w testach laboratoryjnych. Wszystkie osoby testujące Ibright poświadczają skuteczność jego działania.

IB_4 IB_5

Dlaczego iBright?

  • 6% Hydrogen Peroxide – zaręcza lepszą oksydację i szybszy rezultat wybielania.
  • Neutralne pH – redukuje wrażliwość zębów, jest bezpieczne dla szkliwa
  • Żel na bazie wody – nawilża zęby i zmniejsza ich wrażliwość
  • Gęsty żel – wypełnia niedostępne szczeliny w celu dokładniejszego wybielania
  • Ampułki – jednorazowe, proste i bezproblemowe w użyciu za każdym razem

Elastyczne nakładki:
•    – perfekcyjnie dopasowują się do szczęki pacjenta
•    – iBright można również stosować w indywidualnych formach przygotowanych przez stomatologa
Azotan potasu – eliminuje nadwrażliwość zębów
Jedno opakowanie wystarcza na 7 dni w przypadku codziennego zażywania. Większość naszych klientów jest zadowolona z efektów, jakie osiągnęli po tygodniu zażywania iBright. Wszystko zależy od tego, jak ciemne są przebarwienia na Twoich zębach.

iBright to bardzo skuteczny środek do wybielania zębów. Musisz jednak pamiętać, że żaden farmaceutyk ani nawet zabieg u dentysty nie wybieli Twoich zębów na zawsze. Po pewnym czasie osad może utworzyć od nowa na skutek picia kawy i herbaty czy palenia papierosów. Wtedy znowu możesz skorzystać z iBright.

O wysyłce
Szanujemy prywatność naszych Klientów i rozumiemy, że dla niektórych przebarwienia na zębach są drażliwym tematem. Dlatego też, zamawiane produkty wysyłamy w dyskretnym opakowaniu. Dzięki temu, nikt nie będzie wiedział o Twoim kłopocie, chyba że dowie się o tym właśnie od Ciebie.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu jednego dnia roboczego, a towar wsadzony w dyskretne opakowanie dostarczony przez firmę kurierską w dowolne miejsce na świecie. Aczkolwiek w przypadku zamówień zagranicznych wymagamy płatności z góry. Jeśli chcesz, żeby iBright został do Ciebie dostarczony na terenie Polski, możesz również wybrać opcję „płatne przy odbiorze”. Koszt przesyłki na terenie całego świata wynosi 20 zł.

Zamów już dziś a Twoje zęby staną się bielsze.

KUP TERAZ

 jak wybielic zeby koszt